DRIVEWEAR - PRVNÍ INTELIGENTNÍ BRÝLE PRO ŘIDIČE | SDRUŽENÍ OPTIKŮ - Mezinárodní sdružení optiků a optometristů

DRIVEWEAR - PRVNÍ INTELIGENTNÍ BRÝLE PRO ŘIDIČE

DRIVEWEAR - první inteligentní brýle pro řidiče

Všichni si uvědomujeme, jak na silnicích přibývá automobilů a jak je cestování autem stále rizikovější.

Pro bezpečnost dopravy se jistě dělá hodně, dodržování předpisů, lepší dopravní značení , nebo kvalitnější silnice ale bezpečí nezajistí.

Velká zodpovědnost je na řidičích, jejich schopnostech, zkušenostech a zdravotní kondici.

Určitě se shodneme na tom, že jedním z nejhlavnějších smyslů ovlivňujících bezpečný provoz je dobrý zrak. Jen nezodpovědný a nebezpečný řidič jezdí s nedostatečně korigovanou oční vadou, nebo svůj zrak vystavuje nadměrnému oslnění .

Speciálně pro řidiče byly vyvinuty brýle DRIVEWEAR, které spojují několik moderních technologií pro dosažení maximálního výkonu zraku řidiče v denním silničním provozu.

Výhody, které poskytují jedině brýle Drivewear®

Inteligentně a rychle mění propustnost slunečního světla v závislosti na jeho intenzitě

Zvyšují kontrast a ostrost vidění

Korigují dioptrickou vadu očí, nebo mohou být i bez dioptrií

·         Za každého počasí velice účinně odstraňují nežádoucí odrazy světla

·         Optimalizují přenos světelné informace na sítnici oka

Umožňují nezkreslené vnímání barev světelné dopravní signalizace

Poskytují vysoký komfort, zákazník již není nucen měnit brýle při každé změně světelných podmínek

Běžná samozabarvovací brýlová skla tmavnou pouze tehdy, když jsou vystavena působení UV záření.

Uvnitř auta ale zůstávají čirá, protože čelní sklo UV záření pohlcuje.

Brýle Drivewear® jsou aktivovány jak UV zářením, tak i slunečním světlem a proto tmavnou i v autě. Zároveň jsou polarizační a tím redukují rušivé odrazy. Speciální filtr navíc rozjasňuje vidění při nízké úrovni slunečního světla.

Drivewear® jsou první inteligentní samozabarvovací polarizační brýle na světě vyvinuté speciálně pro řidiče.

Více informací získáte v každé oční optice

nebo na www. drivewear.cz